Kontroler jakości - Kostrzyn nad Odrą

Formel D

Kostrzyn nad Odrą

2016-12-06

Poszukujemy współpracowników na stanowiska:

 Kontroler jakości

 Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą (woj. lubuskie)

Zakres obowiązków:

Kontrola jakościowa komponentów oraz ich naprawa, części samochodowych zgodnie z instrukcją przekazaną od przełożonego tak, aby spełniały wymagania jakościowe.
Raportowanie wykonanych czynności do przełożonego.

Wymagania:

wykształcenie minimum zawodowe,
wysoka dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
dobra pamiec, podzielnosc uwagi, spostrzegawczosc i systematyczność,
konsekwencja w dzialaniu, umiejetnosc wspólpracy w grupie,
doświadczenie na produkcji – dodatkowym atutem.

Oferujemy:

prace w renomowanej firmie,
prace w mlodym zespole,
prace w systemie zmianowym,
prace na umowe zlecenie + zatrudnienie na umowę o prace.

 Czekamy na Państwa aplikację!

Formel D Polska zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formel D Polska sp. z o. o.

www.formeld.com

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!