Technik Utrzymania Ruchu.

Com40

Ociąż

2016-11-28

CORRECT – K. Błaszczyk i Wspólnicy Sp. K - producent materaców oraz duże centrum logistyczne zatrudni:

MECHANIKÓW, ELEKTROMECHANIKÓW oraz AUTOMATYKÓW/MECHATRONIKÓW.

Istniejemy na rynku od 2006 roku. Posiadamy bogaty park maszynowy i jeden z najnowocześniejszych magazynów w Polsce. Zatrudniamy ponad 1600 pracowników. Proponujemy pracę w prężnie działającej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

Oferujemy:
• Pracę z nowoczesnym parkiem maszynowym.
• Ciekawe zadania w ambitnym zespole, który preferuje zaangażowanie i inicjatywę w działaniu.

Zadania:
• Utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń technologicznych.
• Lokalizowanie uszkodzeń, zabezpieczanie skutków awarii oraz określanie i eliminacja przyczyn.
• Bieżąca konserwacja maszyn.

Nasze wymagania:
• Wykształcenie techniczne.
• Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.
• Odpowiedzialność i umiejętność organizowania własnej pracy.
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
• Precyzja i dokładność.
• Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Kontakt:
Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail lub składać osobiście w siedzibie firmy (Ociąż, ul. Torowa 11, 63-460 Nowe Skalmierzyce).
W temacie maila prosimy o dopisanie nazwy stanowiska.

Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi osobami.

Dział Personalny Correct.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99527 ofert pracy. Sprawdź!