Kontroler jakości - Gliwice Kleszczów

Formel D

Gliwice

2016-11-22

Opis stanowiska pracy:

Grupa przedsiębiorstw Formel D jest międzynarodową prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi dla przemysłu motoryzacyjnego. Zatrudniamy 4.000 pracowników w 88 oddziałach na całym świecie. Naszymi klientami są wiodące firmy przemysłu motoryzacyjnego jak również ich poddostawcy. Firmy te doceniają nas już od prawie 20 lat jako kompetentnych partnerów we wsparciu technicznym z zakresu  zarządzania procesami jakości w procesie produkcyjnym.

Poszukujemy współpracowników na stanowiska:

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Gliwice - Kleszczów

Zakres obowiązków:

kontrola jakościowa komponentów oraz ich naprawa, części samochodowych zgodnie z instrukcją przekazaną od przełożonego tak, aby spełniały wymagania jakościowe,
raportowanie wykonanych czynności do przełożonego.

Wymagania:

wykształcenie minimum zawodowe,
wysoka dyspozycyjnosc do pracy w systemie zmianowym,
dobra pamiec, podzielnosc uwagi, spostrzegawczosc i systematyczność,
konsekwencja w dzialaniu, umiejetnosc wspólpracy w grupie,
Doswiadczenie na produkcji – dodatkowym atutem.

Oferujemy:

prace w renomowanej firmie,
prace w mlodym zespole,
prace w systemie zmianowym,
prace na umowe zlecenie  z możliwością prześcia na umowę o pracę
Czekamy na Państwa aplikację!

Formel D Polska zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formel D Polska sp. z o. o.
www.formed.com

 Kod: 15/PL/INS/GWC_KL/DW

www.formeld.com

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102299 ofert pracy. Sprawdź!