Inspektor - Legnica

Formel D

Legnica

2016-09-19

Poszukujemy współpracowników na stanowiska:

*INSPEKTOR JAKOŚCI*

Miejsce pracy: *Legnica (woj. dolnośląskie)*

Zakres obowiązków:
• kontrola jakościowa komponentów oraz ich naprawa, części samochodowych zgodnie z instrukcją przekazaną od przełożonego tak, aby spełniały wymagania jakościowe,
• raportowanie wykonanych czynności do przełożonego.

Wymagania:
• wykształcenie minimum zawodowe,
• wysoka dyspozycyjnosc do pracy w systemie zmianowym,
• dobra pamięć, podzielność uwagi, spostrzegawczosc i systematyczność,
• konsekwencja w dzialaniu, umiejętnosc wspólpracy w grupie,
• doświadczenie na produkcji – dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• pracę w renomowanej firmie,
• pracę w mlodym zespole,
• pracę w systemie zmianowym,
• *pracę na umowe zlecenie + zatrudnienie na umowę o pracę.*

Czekamy na Państwa aplikację!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów z uwzglednieniem poniższego kodu. Formel D Polska zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Kod: *16/PL/LEGNICA/INS/DS*
Formel D Polska sp. z o. o.
www.formeld.com

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76134 ofert pracy. Sprawdź!