Blacharz samochodowy

klient GoWork.pl

Emmeloord

2016-11-04

Biuro pracy Work Centre (nr cert. 7098) poszukuje dla jednego ze swoich klientów osób chętnych do pracy jako blacharz samochodowych z doświadczeniem w naprawach powypadkowych.

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:

- wykonywanie prac blacharskich
- montaż i demontaż części karoserii samochodowej

- przygotowanie samochodu do malowania

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe, kierunkowe,
- doświadczenie zawodowe, jako blacharz samochodowy
- wiedza na temat technologii blacharskiej,
- chęć pozostania w Holandii na długi okres czasu
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
- prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Oferujemy:

Oferujemy:
- legalną pracę,
- mieszkanie,
- dojazdy do pracy,
- ubezpieczenie,
- opiekę koordynatora,
- wypłaty co tydzień.

Stawka godzinowa brutto wynosi 13, 00 Euro.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV w języku angielskim (inne nie będą brane pod uwagę)

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98260 ofert pracy. Sprawdź!