Cieśla szalunkowy

Euronauka Agencja Zatrudnienia

Amsterdam, Rotterdam

2016-09-03

Oferta:

  • Agencja Zatrudnienia Euronauka (nr certyfikatu 7947) poszukuje do pracy w Holandii cieśli szalunkowych, posiadających doświadczenie na szalunkach systemowych i tradycyjnych — praca głównie na budowach przemysłowych, drogi. Rekrutacja jest ciągła!!!
  • Praca na kontrakty 1,5-roczne.

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę.

Wymiar czasu pracy:
Praca na cały etat. Możliwe nadgodziny. Oferta pracy tymczasowej.

Opis stanowiska:
Praca na szalunkach systemowych i tradycyjnych

Wymagania i obowiązki:

  • Wymagana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie pozwalającym na konwersację - przynajmniej 1 osoba na 3/4.
  • Wymagany przynajmniej 1 samochód na 2-4 osoby.
  • Ubranie robocze — na początek własne, później pracownik otrzymuje ubranie firmowe
  • Znajomość systemów PERI, DOKA.

Pracodawca oferuje:

  • Wynagrodzenie od 13,06 euro brutto/godz. — możliwe nadgodziny (realnie od 450euro netto tygodniowo)
  • Tygodniowe wypłaty
  • Pracodawca oddaje do dyspozycji zakwaterowanie.

Pozostałe informacje:

  • Dojazd i wyżywienie na koszt własny.
  • Własny pas ciesielski, buty (najlepiej S3).
  • Własna pościel.

Rekrutacja:

  • CV należy przesyłać na adres APLIKUJ
  • Informacja telefoniczna — 506380854

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!