Nauczyciela Wspomagającego (pełny etat)

GoWork.pl

Warszawa

2016-11-22

Szkoła „Żagle” to największa w Polsce placówka oferująca chłopcom pełne nauczanie od przedszkola do matury. Szkoła oparta jest na systemie indywidualnego tutoringu (każdy uczeń ma swojego opiekuna), pracy nad dobrymi nawykami w duchu chrześcijańskiego systemu wartości i w zgodzie z nauką Kościoła katolickiego. Uczniowie zdają zewnętrzne egzaminy Cambridge z języka angielskiego, uczestniczą w specjalnych zajęciach projektowych wyrabiając umiejętności pracy w grupie, samodzielnego myślenia i kreatywności.  Szkoła opiera się na koncepcji sztuk wyzwolonych (artes liberales) zachęcając uczniów do całościowego rozwoju w obszarze intelektu, woli, emocji, ciała i ducha.

Obecnie rekrutujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla dzieci
  • opieka wychowawcza dzieci
  • tworzenie warunków wspierających rozwój dzieci, ich zdolności i zainteresowań

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe: edukacja wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne lub język angielski
  • otwartość, kreatywność, umiejętność nawiązania kontaktu z dzieckiem, mile widziane zdolności plastyczne i muzyczne
  • dobra organizacja własnej pracy

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole nauczycieli

Dziękujemy za wszystkie CV.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!