Opis stanowiska pracy:

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych poszukuje kandydatów z Tarnowskiech Gór i okolic za stanowisko kasjer/ka w markecie spożywczym w Tarnowskich Górach

  • Obsługa klientów sklepu w zakresie prawidłowego naliczenia i pobrania należności za zakupione towary,
  • Realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych,
  • Współpraca z pracownikami oraz wszystkimi działami sklepu,
  • Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie oraz przekazywanie utargów do kasy głównej.

Wymagania :

  • Dyspozycyjność do pracy na zmiany, w tym weekendy
  • spostrzegawczość, skrupulatność, rzetelność,
  • umiejętność szybkiego liczenia,
  • pozytywne nastawienie do klienta.
  • orzeczenie o niepełnosprawnosci (warunek konieczny)

Oferujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umową o pracę
  • b.dobre warunki pracy
  • stałe wynagrodzenie plus premia
  • nie wymagamy doświadczenia, gwarantujemy pełne przeszkolenie
  • 5 dniowy tydzień pracy,
  • możliwość korzystania z dofinansowań do zakupu leków, sprzętu rehabilitacujnego itp
Proponowane oferty pracy:
źródło: Gowork.pl
Kraków (małopolskie)
Jesteśmy cukiernio-kawiarnią, której domeną jest wysoka jakość produktu - naszych cupcakes, stawiamy na indywidualne, ale i profesjonalne podejście do naszych klientów, z którymi budujemy przyjazne i długotrwałe relacje. Jeśli jesteś studentem, znasz język angielski i jesteś komunikatywną, otwartą i pozytywnie nastawioną do życia osobą, złóż swoją aplikację i dołącz do naszego Teamu! Prosimy o p
Poznań (wielkopolskie)
Obecnie dla marketu zlokalizowanego w okolicach skrzyżowania Głogowska/Hetmańska AP Vector (KRAZ 11459) poszukuje: Kasjer/kasjerka - od zaraz Miejsce pracy: Poznań - Górczyn Obowiązki: - Obsługa kasy fiskalnej - Obsługa klienta Wymagania: - Aktualna książeczka sanepidowska – warunek konieczny - Dyspozycyjność - Uczciwość i rzetelność
Kasjerka
2016-05-16
Swadzim (wielkopolskie)
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231) poszukuje kandydata na stanowisko: Kasjer/ka Kasjerka Miejsce pracy: Swadzim koło Poznania Obowiązki: - prace na kasie w markecie spożywczym - obsługa klientów sklepu Wymagania: -chęć do pracy -
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98614 ofert pracy. Sprawdź!
alert