Praktyka zawodowa z zakresu sprzedaży i marketingu

Centrum Lokalizacji C&M

Wrocław

2016-12-07

Centrum Lokalizacji CM od ponad 10 lat zajmuje się lokalizacją oprogramowania i tłumaczeniami technicznymi. Wszechstronną wiedzę oraz doświadczenie w zarządzaniu wielojęzycznymi projektami tłumaczeniowymi zdobywaliśmy współpracując zarówno z największymi firmami, jak i ze średnim przedsiębiorstwami, dostarczającymi najnowocześniejsze technologie z takich obszarów, jak informatyka, telekomunikacja, automatyka i robotyka, motoryzacja, energetyka, elektronika i medycyna.

Wymagania

• Biegła obsługa komputera,
• Dobra znajomość środowiska internetowego oraz pakietu MS Office,
• Zainteresowanie sprzedażą B2B,
• Zainteresowanie nowymi technologiami,
• Sumienność, pracowitość i dokładność.

Obowiązki

• Przygotowywanie wycen poprzez kontakt z klientem biznesowym,
• Udział w aktywnym poszukiwaniu nowych klientów,
• Pomoc w tworzeniu i zarządzaniu bazą klientów,
• Współtworzenie kampanii promocyjnych i reklamowych,
• Badanie satysfakcji klientów oraz analiza firm konkurencyjnych.

Mile widziane

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• Wiedza i doświadczenie z zakresu sprzedaży i marketingu,
• Znajomość systemów CRM i ERP,
• Znajomość branży tłumaczeniowej.

Oferujemy

• Poznanie specyfiki i procesów sprzedaży wysokiej jakości usług B2B,
• Zapoznanie się z praktycznymi zadaniami i oprogramowaniem CRM oraz ERP do realizacji działań sprzedażowo-marketingowych,
• Zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności z zakresu nowych technologii.

Nasza oferta jest także skierowana do osób niepełnosprawnych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99149 ofert pracy. Sprawdź!