Sprzedawca działu mięso-wędliny

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych

Częstochowa

2016-11-28

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych poszukuje kandydatów z Częstochowy i okolic do działu mięso-wędliny w markecie spożywczym w centrum miasta.

 Opis stanowiska pracy:

  • wykładanie towaru, transport ręczny, krojenie, pakowanie, podawanie
  • dbanie o właściwą ekspozycję oraz odpowiedni zapas produktów naszych Klientów,
  • współpraca z pracownikami innych działów

Wymagania :

  • Dyspozycyjność do pracy na zmiany, w tym weekendy
  • rzetelność,
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy fizycznej,
  • pozytywne nastawienie do klienta.
  • orzeczenie o niepełnopsrawności (warunek konieczny)

Oferujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umową o pracę na cały etat
  • nie wymagamy doświadczenia, gwarantujemy pełne przeszkolenie
  • stabilne wynagrodzenie
  • 5 dniowy tydzień pracy,
  • Możliwość korzystania z dofinansowań do zakupu leków, sprzętu rehabilitacyjnego itp

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100812 ofert pracy. Sprawdź!