Opis stanowiska pracy:

Marka CHOLEWIŃSKI, producent luksusowej galanterii skórzanej, poszukuje pracownika na stanowisko Kaletnika Szyjącego.

Wymagania:
•Doświadczenie kaletnicze
•Profesjonalizm i wysokie standardy pracy, zaangażowanie w powierzone zadania
•Rozwinięte zdolności manualne
Zakres obowiązków:
•Staranny udział w procesie produkcji galanterii skórzanej
•Naprawa produktów w ramach gwarancji
•Tworzenie prototypów nowych produktów według projektu

Oferujemy:
•Pracę w prestiżowej, stabilnej, rozwijającej się polskiej firmie
•Dobre warunki pracy w miłej atmosferze w małym zespole
•Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie akordowym
•Możliwość zamieszkania w mieszkaniu służbowym

Miejsce pracy: Cząstków Mazowiecki koło Warszawy

Na CV czekamy pod adresem: APLIKUJ

+48 505 553 191, +48 22 785 02 18, fax +48 785 01 36

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
źródło: Gowork.pl
cały kraj (Niemcy)
Hydraulik Miejsce pracy: Niemcy Jesteśmy Niemiecką firmą zatrudniającą między innymi pracowników z Polski. Zapewniamy stałe zatrudnienie i długoterminowe kontrakty.Zatrudniamy wyłącznie na niemieckich warunkach - Niemiecka umowa o prace na czas nieokreślony z wszystkimi pakietami socjalnymi , opieką medyczną i polskojęzyczną opiekę przez naszych koordynator&oa
Niemcy (Niemcy)
Monter wentylacji i klimatyzacji/ Niemcy Miejsce pracy: Niemcy Jesteśmy Niemiecką firmą zatrudniającą między innymi pracowników z Polski. Zapewniamy stałe zatrudnienie i długoterminowe kontrakty.Zatrudniamy wyłącznie na niemieckich warunkach - Niemiecka umowa o prace na czas nieokreślony z wszystkimi pakietami socjalnymi , opieką medyczną i polskojęzyczną opie
Monter wentylacji w obiektach przemysłowych Miejsce pracy: Niemcy Jesteśmy Niemiecką firmą zatrudniającą między innymi pracowników z Polski. Zapewniamy stałe zatrudnienie i długoterminowe kontrakty.Zatrudniamy wyłącznie na niemieckich warunkach - Niemiecka umowa o prace na czas nieokreślony z wszystkimi pakietami socjalnymi , opieką medyczną i polskojęzyczną o
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 95824 ofert pracy. Sprawdź!
alert