Kontroler jakości

Formel D

Legnica

2016-12-06

Poszukujemy współpracowników na stanowiska:

 Miejsce pracy: Legnica(woj. dolnośląskie)

Zakres obowiązków:

  • Kontrola jakościowa komponentów oraz ich naprawa, części samochodowych zgodnie z instrukcją przekazaną od przełożonego tak, aby spełniały wymagania jakościowe.
  • Raportowanie wykonanych czynności do przełożonego.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • wysoka dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • dobra pamiec, podzielnosc uwagi, spostrzegawczosc i systematyczność,
  • konsekwencja w dzialaniu, umiejetnosc wspólpracy w grupie,
  • doświadczenie na produkcji – dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • prace w renomowanej firmie,
  • prace w mlodym zespole,
  • prace w systemie zmianowym,
  • prace na umowe zlecenie + zatrudnienie na umowę o prace.

 Czekamy na Państwa aplikację!

Prosimy o przesyłanie dokumentów na wskazany poniżej adres emaliowy.

Prosimy o zamieszczenie poniższego kodu w tytule maila. Formel D Polska zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Kod: 14/PL/LEGNICA/INS/TS

Formel D Polska sp. z o. o.
www.formeld.com