Specjalista Logistyki

Formel D

Jarosław

2016-09-19

Grupa przedsiębiorstw Formel D jest międzynarodową prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi dla przemysłu motoryzacyjnego. Zatrudniamy 4000 pracowników w 73 oddziałach w 21 krajach. Innowacyjnie, dyspozycyjnie, elastycznie i przyszłościowo rozwijamy przodujące na rynku koncepcje oraz złożone zadania w zakresie procesów produkcji. Naszymi klientami są wiodące firmy przemysłu motoryzacyjnego jak również ich poddostawcy. Firmy te doceniają nas już od prawie 20 lat jako kompetentnych partnerów we wsparciu technicznym z zakresu FLOWing., KNOWing., QUALIFYing., CARing., i CREATing.

Poszukujemy współpracowników na stanowisko:

Specjalista Logistyki / Follow up Specjalist

Zakres obowiązków:

  • Rejestracja transferów w SAP / ERP
  • Śledzenie przesyłek i dziennych zamówień,
  • Optymalizacja łańcucha dostaw
  • Kontakt z klientem w rozwiązywaniu i planowaniu problemów logistycznych
  • Optymalizacja środków / kanałów transportowych.
  • Raportowanie i regularny kontakt z klientem / dostawcą

Wymagania:

  • Wykształcenie min średnie,
  • Umiejętność kontaktu z dostawcą / klientem,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu OFFICE (z naciskiem na Excel)
  • Znajomość systemów logistycznych (będzie atutem)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Miejsce pracy:

  • Jarosław / woj. Podkarpackie

Grupa Formel D jest aktywna w pięciu różnych segmentach dla dostawców i producentów z branży motoryzacyjnej:

QUALIFYing.          – Kompleksowe zarządzanie procesami jakości w procesie produkcyjnym
KNOWing.             – Szkolenia ds. jakości dla pracowników i partnerów biznesowych
FLOWing.              – Dokumentacja techniczna, zabezpieczenia systemów Software, Logistyka
CARing.                – Montaż i przebudowa pojazdów, budowa prototypów
CREATing.             – Audiowizualny przekaz wiedzy i image'u

Oferujemy Państwu odpowiedzialną pracę, ambitne i urozmaicone zadania z doskonałymi możliwościami rozwoju i atrakcyjne wynagrodzenie, o którym decydujecie Państwo poprzez rezultaty swojej pracy.

Czekamy na Państwa aplikację!

Prosimy o przesyłanie dokumentów na wskazany poniżej adres emaliowy, wraz z możliwym terminem zatrudnienia oraz oczekiwaną wysokością wynagrodzenia. TYLKO TAKIE APLIKACJE BĘDĄ ROZPATRYWANE.

Prosimy o zamieszczenie poniższego KODU w tytule maila. Formel D Polska zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Kod: 14/JARLOGISTYKA/TS

Formel D Polska Sp. z o. o.
www.formeld.com

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76464 ofert pracy. Sprawdź!