Kontroler jakości

Formel D

Września

2016-12-06

Grupa przedsiębiorstw Formel D jest międzynarodową prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi dla przemysłu motoryzacyjnego. Zatrudniamy 1.400 pracowników w 40 oddziałach na całym świecie. Innowacyjnie, dyspozycyjnie, elastycznie i przyszłościowo rozwijamy przodujące na rynku koncepcje oraz złożone zadania w zakresie procesów produkcji. Naszymi klientami są wiodące firmy przemysłu motoryzacyjnego jak również ich poddostawcy. Firmy te doceniają nas już od 15 lat jako kompetentnych partnerów we wsparciu technicznym z zakresu FLOWing., KNOWing., QUALIFYing., CARing., i CREATing.

Grupa Formel D jest aktywna w pięciu różnych segmentach dla dostawców i producentów z branży motoryzacyjnej:

QUALIFYing.          – Kompleksowe zarządzanie procesami jakości w procesie produkcyjnym
KNOWing.              – Szkolenia ds. jakości dla pracowników i partnerów biznesowych
FLOWing.              – Dokumentacja techniczna, zabezpieczenia systemów Software, Logistyka
CARing.                  – Montaż i przebudowa pojazdów, budowa prototypów
CREATing.             – Audiowizualny przekaz wiedzy i image'u

 Poszukujemy współpracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: Września (woj. wielkopolskie)

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakościowa komponentów oraz ich naprawa, części samochodowych zgodnie z instrukcją przekazaną od przełożonego tak, aby spełniały wymagania jakościowe,
  • raportowanie wykonanych czynności do przełożonego.

 Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • wysoka dyspozycyjnosc do pracy w systemie zmianowym,
  • dobra pamiec, podzielnosc uwagi, spostrzegawczosc i systematyczność,
  • konsekwencja w dzialaniu, umiejetnosc wspólpracy w grupie,
  • doswiadczenie na produkcji – dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • prace w renomowanej firmie,
  • prace w mlodym zespole,
  • prace w systemie zmianowym,
  • prace na umowe zlecenie.

 Czekamy na Państwa aplikację!

 Prosimy o przesyłanie dokumentów na wskazany poniżej adres emaliowy.

Prosimy o zamieszczenie poniższego kodu w tytule maila. Formel D Polska zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Kod: 14/PL/PILICA/INS/IP

Formel D Polska sp. z o. o.

www.formeld.com