Magazynier

ANTRANS

Dąbrowa Górnicza

2016-06-30

Zatrudnię do pracy w nowo otwartym serwisie pojazdów ciężarowych w Dąbrowie Górniczej;
osoby z doświadczeniem na stanowisko:
Magazynier

Wymagania:
- znajomość zagadnień motoryzacyjnych (budowy pojazdów ciężarowych
 oraz części samochodowych)
- doświadczenie w prowadzeniu lub w pracy w magazynie
- zdolność do pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku
- znajomość podstawowych dokumentów magazynowych
- znajomość programu magazynowego
- obsługa komputera
- dokładność, rzetelność i uczciwość
- motywacja do pracy

Obowiązki:
- przyjęcie towaru (ilościowe i jakościowe)
- współpraca z serwisem oraz działem obsługi klienta
- przygotowanie dokumentów magazynowych
- prowadzenie magazynu (inwentaryzacje, dbałość o porządek)
- obsługa wózka widłowego

Oferujemy:
- interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę zmianową

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

w tytule maila prosimy o podanie stanowiska

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75623 ofert pracy. Sprawdź!