Tłumacz pisemny języka niemieckiego

ITAMAR Group Sp. z o.o.

Gliwice

2016-12-01

Jeżeli chcesz pracować w firmie:

  • o ugruntowanej pozycji rynkowej, prowadzącej działalność od 15 lat,
  • świadczącej usługi dla wielu renomowanych firm w kraju i za granicą,
  • której dewizą jest pełne zadowolenie klientów oraz przyjazna atmosfera pracy,

dołącz do naszego zespołu!

tlumaczenia.pl

Poszukujemy pracownika na stanowisko:
tłumacz pisemny, korektor j. niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie tłumaczeń oraz korekt w parze językowej polski-niemiecki;
  • spełnianie wymagań projektowych.

Warunki zatrudnienia:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia i podwyższenia kwalifikacji zawodowych;
  • możliwość korzystania ze szkoleń oraz różnorodnych narzędzi CAT;
  • program stażowy dla absolwentów kierunków filologicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (minimum licencjat) o profilu germanistycznym;
  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego;
  • doskonała znajomość zasad j. polskiego i wyczucie językowe;
  • dodatkowy atut — doświadczenie w tłumaczeniach pisemnych oraz znajomość programów CAT;
  • dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziane uprawnienia tłumacza przysięgłego.

Miejsce pracy:

  • praca stacjonarna w biurze firmy w Gliwicach.

Kontakt:

  • Dokumenty aplikacyjne ze zdjęciem należy przesłać na adres:
    APLIKUJ, tel.: 32 339 96 07.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!