JavaScript Developer

TEMREC CONSULTING

Warszawa

2016-12-09

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy informatycznej, producenta specjalistycznego oprogramowania, przeznaczonego dla branży medycznej, poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: JWD

Obowiązki:

  • Konfiguracja warstwy front-end w aplikacji na podstawie instrukcji i wymagań klienta;
  • Programowanie narzędzi wewnętrznych, wspomagających codzienną pracę;
  • Tworzenie dodatkowych pól, widoków, nowych paneli;
  • Odpowiedzialność za utrzymanie danych na temat narzędzi konfiguracyjnych;
  • Analiza poszczególnych problemów i wymagań oraz sugerowanie alternatywnych rozwiązań w celu spełnienia potrzeb klientów;
  • Dostarczanie regularych i ad hoc raportów dotyczących statusów danych projektów;
  • Branie udziału w regularnych spotkaniach wewnętrznych dotyczących bieżących prac nad projektami.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość XML;
  • Dobra znajomość SQL (Oracle, MS SQL Server preferowane);
  • Dobra znajomość JavaScript, CSS, HTML5;
  • Bardzo dobra znajomość MS Windows XP, Vista - systemów operacyjnych z perspektywy użytkownika;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy;
  • Wykształcenie wyższe, techniczne lub pokrewne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego. (do codziennego użytku)

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie;
  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pakiet opieki medycznej.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99992 ofert pracy. Sprawdź!