Młodszy specjalista ds. rekrutacji i szkoleń

GoWork.pl

Gdańsk

2016-08-23

Obecnie prowadzimy rekrutację do naszego zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

• Tworzenie i publikacja ogłoszeń na portalach pracy
• Prowadzenie procesów rekrutacyjnych
• Koordynacja szkoleń
• Utrzymywanie stałego kontaktu z trenerami
• Czynności administracyjno-biurowe

Wymagania:

  • Min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy biurowej
  • Dobra znajomość rynku rekrutacyjnego
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office w szczególności MS Word, Power Point, Excel
  • Wysoce rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Wielozadaniowość oraz wzorowa organizacja czasu pracy
  • Determinacja w osiąganiu założonych celów
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

• Samodzielności w zakresie realizowanych zadań
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
• Pracę w szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!