Koordynator projektów tłumaczeniowych

ITAMAR Group Sp. z o.o.

Gliwice

2016-07-01

O firmie:

ITAMAR Group Sp. z o.o. od 14 lat świadczy usługi tłumaczeniowe. Należymy do ścisłej czołówki polskich biur tłumaczeń. Działamy  pod marką www.tlumaczenia.pl. Nasze usługi świadczymy również na rynkach zagranicznych obsługując ponad 500 firm z całego świata. ITAMAR Group to firma, w której można zrealizować cele zawodowe i osiągnąć satysfakcję finansową.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stałe godziny pracy

  • możliwość rozwijania kompetencji językowych

  • współpracę w środowisku międzynarodowym

  • pracę w kreatywnym zespole i miłej atmosferze

  • dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie, planowanie oraz uruchomienie projektów tłumaczeniowych

  • przygotowanie dokumentacji oraz harmonogramu projektów

  • bezpośrednia współpraca z klientem oraz podwykonawcami

  • bieżąca obsługa kontrahentów

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • wykształcenie min. średnie

  • bardzo dobra znajomość środowiska Windows oraz pakietu MS Office

  • bardzo dobra organizacja czasu, zdolności organizacyjne, umiejętność pracy zespołowej i z podwykonawcami

  • doświadczenie w obsłudze klienta lub pracy przy projektach tłumaczeniowych nie jest wymagane, ale stanowi dodatkowy atut

  • komunikatywność, otwartość, optymizm i entuzjastyczna postawa

  • mile widziana znajomość innych języków

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

  • gotowość do nauki i szkoleń

  • oferta pracy adresowana także do absolwentów

Miejsce pracy:

  • Siedziba firmy, Gliwice

Kontakt:

  • Dokumenty aplikacyjne ze zdjęciem należy przesłać na adres: APLIKUJ
  • Kontakt telefoniczny: Maciej Grubel 500 140 995

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76943 ofert pracy. Sprawdź!