Praktyka studencka / Staż absolwencki - dostępne kierunki

Towarzystwo Wiedzy i Przedsiębiorczości

Szczecin

2016-08-04

Praktyki / staże mogą być realizowane w zakresie:

1. Dziennikarz - redaktor / publicysta (media internetowe, wywiady, rozwój informacji w dziedzinach związanych z rozwojem zawodowym, prowadzenie serwisów informacyjnych, redakcja tekstów, współredagowanie newslettera..)

2. Specjalista ds. rozwoju turystyki (tworzenie zestawień turystycznych, informatorów, obsługa i udowanie portali o tematyce kultury, przyrody, historii i legend lokalnych, tworzenie tras turystycznych, obsługa ruchu turystycznego i projektów turystycznych)

3. Specjalista ds. promocji i marketingu (stosowanie narzedzi promocji PR i reklamy, wdrażanie planów promocji, systemów zarządzania treścią, obróbki zdjęć, grafiki, materiałów medialnych, badania atrakcyjności branż, wyboów konsumenckich, raporty badawcze i analiza danych źródłowych, tworzenie ankiet itp..)

4. Informatyk / Programista (tworzenie, naprawa i modernizacja istniejących systemów i serwisów internetowych, tworzenie formularzy, zarządzanie treścią serwisów w php, jawa, mysql, html), tworzenie prostych aplikacji i formularzy w HTML, obsługa sieci internetowej, serwera i administracja w pracowni komp. i biura.

5. Tłumacz i lektor języka angielskiego / hiszpańskiego / niemieckiego (prowadziene lekcji językowych on-line, tłumaczenie tekstów i artykułów, lektor języka angielskiego na szkoleniach prowadzonych przez obcokrajowców).

6. Wzornictwo przemysłowe z grafiką komputerową (tworzenie wzorów żytkowych produktów, organizacji i firm, tworzenie animacji i banerów reklamowych, współpraca z działem sprzedaży, reklama interaktywna, koncepcje i wzory do ofert handlowych.

7. Ekonomia i zarządzanie (nauka administracji, tworzenia ofert biznesowych, budowania oferty w internecie, tworzenia zestawień i analizy danych).

Istnieje możliwość realizacji także innych rodzajów praktyk, w zależności od zainteresowań lub kierunku studiów (dla praktyk realizowanych w zakresie obowiązkowych praktyk studenckich).

Zadania są przygotowane tak, by każda osoba mogła sobie z nimi poradzić. Dopuszczalna jest forma osobista, ale także częściowo zdalna, więc przy dużym zaangażowaniu będzie można zrealizować praktykę / staż nawet od 2 do 4 tygodni.

Forma pracy (do wyboru):

  • praktyka studencka
  • staż w trakcie studiów
  • praktyka/staż absolwencki

Miejsce realizacji stażu / praktyki (Al. Niepodległości 20, Szczecin)


Praktykę / staż można odbywać w dwóch opcjach godzinowych.

  • 90-160 godzin (praktyka), m.in. praktyka studencka
  • 160 -250 godzin (staż),

Aplikuj przez portal Gowork.pl lub prześlij swoje cv na nasz adres e-mail "biuro()twip.pl", wskazując rodzaj praktyki / stażu, którym jesteś zainteresowany / a. 

 

Zapraszamy!

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 68476 ofert pracy. Sprawdź!