Pomoc kucharza do Restauracji Benvenuti in Italia

MJM GROUP S.A.

Legnica

2016-11-28

Pomoc kucharza

Miejsce pracy: Galeria Piastów

Numer referencyjny: pomockuchenna/benvenuti/legnica

Wymagania
• Mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej
• Aktualna książeczka sanepidu
• Umiejętność pracy w zespole, sumienność

Obowiązki

• Dbałość o jakość przyrządzanych potraw oraz ich estetykę podania
• Przygotowywanie potraw i półproduktów zgodnie z ustalonymi procedurami i zasadami

Oferujemy

• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
• Stabilne zatrudnienie
• Elastyczne godziny pracy
• Motywacyjny system wynagrodzenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)