Telemarketer/ka

Kariera Service

Katowice

2017-01-13

Kariera Service, Agencja Pracy, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia nr 8087, dla swojego Klienta poszukuje osób, chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref. KS/2016

Obowiązki:

- nawiązywane kontaktów z klientami,

- przedstawianie oferty klientom,

Wymagania:

- miły głos,

- pracowitość,

- pełne zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku od 8 do 16

Nasz Klient oferuje:

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

- bezpłatne szkolenia, wdrażające do pracy,

- niezbędne narzędzia pracy.

- podstawa plus premia,

- praca również dla osób uczących się zaocznie.

Aplikacje CV proszę przesyłać na adres: APLIKUJ, uwzględniając w tytule wiadomości nr ref.

Na zgłoszeniu prosimy o umieszczenie klauzuli:

.„WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZAWARTYCH W APLIKACJI DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI REKRUTACJI ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 29 SIERPNIA 1997R O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (DZ.U. Z 2002R NR 101 POZ. 926 Z PÓŹN. ZM)”.

 Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 82242 ofert pracy. Sprawdź!