Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Oferty pracy na stanowisku Kierowca w Białymstoku

Znalezionych wyników: (3)

źródło: Gowork.pl
Białystok (podlaskie)
W związku z nowo zakupionymi ciągnikami siodłowymi spółka NOX-POL Nowy Sącz poszukuje: KIEROWCÓW (KAT. C+E) W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM. Jazda tylko na terenie UE w systemie 4/1 lub 6/2. Zapewniamy dojazd do samochodu i z powrotem do siedziby firmy. Wymagane doświadczenie zawodowe, ADR podstawowe, karta do tachografu, zaświadczenie o niekaralności.   Atrakcyjne warunki zatrudnienia. tel. +48 661 999 333 Kierowca c+e Miejsce pracy: Nowy Sącz Nr ref ...

Kierowca Kat. B

2014-03-19
źródło: nuzle.pl
Białystok (Podlaskie)
Opis stanowiska:realizacja dostaw towaru do klienta i odbiór należnościodpowiedzialność materialna za powierzone mienieWymagania:prawo jazdy kategorii B lub B i Cmile widziane doświadczenie w transporcie w branży spożywczejuczciwość i odpowiedzialnośćkomunikatywność i kultura osobistaOsoby zainteresowane ogłoszeniem proszone są o składnie swojej aplikacji na podany adres – suszka.ewelina@gmail.com

Kierowca b

2014-02-12
Białystok (Polska)
Zatrudnię Kierowcę Pojazdu DostawczegoWymagania:-komunikatywność i dobre zdolności interpersonalne,-zaangażowanie w pracę oraz sumienność,-dyspozycyjność,-praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu (prawo jazdy kat. B).Oferujemy:-pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o określonej pozycji rynkowej,rozwój zawodowy-wysokie zarobki-elastyczne godziny pracy (dwie zmiany)Zatrudniamy również osoby uczące się Na ten adres prosimy wysyłać swoje CV! - ewelina.szczyg@gmail.com
x