Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Oferty pracy na stanowisku Budowlaniec

Znalezionych wyników: (9)

źródło: gazetapraca.pl
miasta nie podano (mazowieckie)
Budowlańca - kwatera 510-228-367
źródło: Gowork.pl
Pasłęk (warmińsko-mazurskie)
WYMAGANIA: doświadczenie w pracy na budowie dyspozycyjność do pracy za granicą prawo jazdy kat. B nie karalność samodzielność, dokładność kultura osobista   OFERUJEMY stałą pracę dla sprawdzonych osób w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku wysokie zarobki ubrania robocze elastyczne podejście do urlopów   Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych (CV ze zdjęciem oraz referencji) na adres biuro@inwest-serwis.com.pl
źródło: nuzle.pl
Wieluń (Łódzkie)
zatrudnię do pracy w budowlance murarza / tynkarza z doświadczeniem ( mile widziane inne zdolności w kierunkach budowlanych takie jak docieplenia itp.) atrakcyjne wynagrodzenie. kontakt pod 607383544 okolice Wielunia.
Stockholm (Szwecja)
Dåderman Bygg och Badrum to jedna z największych firm remontujących łazienki dla prywatnych klientów w Szwecji. Poszukuje BARDZO DOKŁADNEGO kafelkarza z długim doświadczeniem kafelkowania łazienek. Praca wykonywana jest w Szwecji w Sztokholmie Polega na SAMODZIELNYM remoncie łazienek od podstaw czyli: *demontaż  *wymiana kanalizy  *wylewka *guma  *kafelkowanie  *montaż mebli Mam BARDZO DUŻE WYMAGANIA co do Twoich umiejętności i dokładności więc jak uważasz że jesteś specjalistą i masz zapał do pracy, o ...
Gdańsk (Polska)
Obowiązki:   -wykonywanie remontów dachów przemysłowych i komunalnych z papy lub blachy -wykonastw nowych dachów z pyty warstwowej lub membran dachowych -praca w delegacji na podstawie umowy zlecenia, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności     Wymagania: Poszukiwane są osoby posiadające minimum jedno z następujących doświadczeń: - remonty dachów papowych masami bitumicznymi lub papą wraz z pracami towarzyszącymi jak obróbki blacharskie -wykonywanie nowych pokryć dachowych ze ...
Gliwice (śląskie)
Pilnie poszukuje pracy na stanowisku pracownik fizyczny w Gliwicach lub możliwy wyjazd wiecej: kaspello@o2.pl

Budowlaniec

2014-02-17
Gdynia (Pomorskie)
Zatrudnię pracownika Budowlanegopłyty gipsowe szpachlowanie malowanie posadzki płytki itp. Niepalącego 10 zł na godz. Praca na terenie Gdyni.Tel. 693738773

Budowlaniec

2014-02-12
Chełm (Lubelskie)
Legalna praca w Niemczech, remonty,potrzebny pomocnik, wiek 25-35 lat, solidny, od zaraz, kontakt telefoniczny 791705178
x