Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja | Zapomniałem hasła

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Oferty pracy na stanowisku Asystentka w Toruniu

Znalezionych wyników: (1)

Asystentka

2014-03-19
źródło: nuzle.pl
Toruń (Kujawsko-pomorskie)
Opis stanowiska:Wykonywanie czynności administracyjno-biurowychSegregacja dokumentówWystawianie i rozliczanie dokumentówProwadzenie kasyWymagania:Wykształcenie min. średnieMile widziane doświadczenie w branży FMCGZnajomość technik negocjacji handlowych oraz sprzedażyDoskonała organizacja pracy własnej oraz konsekwencja w dążeniu do celuZaświadczenie o niekaralnościDobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office (głównie Excel)Osoby zainteresowane ogłoszeniem proszone są o składnie swojej aplikacji na podany adres – suszka.ewelina@gma ...
x