Auto-Serwis R.S. Śmietanka Roman

Wrocław

Opinie o Auto-Serwis R.S. Śmietanka Roman

NIGDY 2015-01-04 01:34:43
UWAGA NA OSZUSTÓW. Warto przeczytać ku przestrodze.

To był mój drugi Audi A8, zawsze jeździłem do Śmietanki, drobne naprawy, turbiny, łożyska, wymiany oleju i takie tam duperele.
Kupiłem kolejny A8 - 4 litry TDI, pojechałem na Monte Cassino na przegląd, wymienili co tam potrzeba, jak zawsze myślałem.

Jako, że samochód stoi w garażu po 3-2 tygodniach patrzę tu plamy oleju, jasnego ze skrzyni i czarnego z silnika, Włos się na głowie zjeżył, bo już widziałem te wydane tysiące.
A że drugi RS Service jest po drodze na Szybowcowej wjechałem by nie było jajec, że coś wyciekło i uszkodziłem skrzynie lub silnik.
Usiadłem wygodnie przed szybą, ściągnięto osłony silnika…. Wszystko w oleju, ciekło zewsząd.

Na szczęście przytomny mechanik woła mnie i pokazuje. WSZYSTKIE ŚRUBY W MISKACH LUŹNE.
U pana Śmietanki podczas przeglądu poluzowano wszystko co można, zapewne bym wrócił i znów bulnoł grubo za naprawę.
Samochód podokręcano, umyto podwozie i już 3 rok bez problemów, oddaję jedynie do RS na Szybowcową, szybko i nie okradną.
Żeby nie było, że to pojazd anonimowy, srebrny Audi A8 , mój numer DW877HT
Mnie nie udało się okraść, a ilu zostało naciągniętych na gruba kasę? Radzę omijać RS p Śmietanki.
3
Bartek 2015-02-10 11:33:42
Szkoda , że klient pisze takie rzeczy po przeglądzie który odbył się w 2011roku. Nie poinformował o fakcie . Nie mam możliwości zweryfikowania tej informacji po ponad trzech latach. Podczas przeglądu wymienione były filtry powietrza paliwa i olej, usunięty wyciek płynu spryskiwacza - takie było zgłoszenie klienta. Nic nie było przy skrzyni robione. Nie widzę celu w niby celowym odkręcaniu śrub - NIE NAPRAWIAMY SKRZYŃ. Co do rzekomego wycieku oleju z silnika , klient zgłasza usterkę jeśli wina jest po naszej stronie awaria usuwana jest nie odpłatnie. Normalnie klient kontaktuje się z podwykonawcą jeśli ma zastrzeżenia do wykonanej usługi. Takk to działa w każdej branży. Pozdrawaim klienta z A8. Powodzenia
2
paweł 2017-01-17 17:16:41
No niestety ale nie polecam, warsztat został mi polecony ale wykonanie tego co zostało zlecone pozostawia wiele do życzenia. Prosiłem, aby do mnie zadzwonić a nie samemu podejmować decyzję odnośnie wykonania prac. Prosiłem o olej 5w40 a nie 5w30, zobaczyłem to dopiero po 3 tygodniach na nalepce... Widać że Panowie z warsztatu mają dużą wiedzę i doświadczenie ale robią strasznie na odpierdziel. Protokołu pozostawienia auta nie otrzymałem. Wymiana napinacza w passacie 1.8t i uszczelki pokrywy zaworów było tak zrobione że olej ciekł spod pokrywy. Już tam nie pojadę nigdy. Jestem zniesmaczony takim podejściem
Niezadowolony klient 2017-07-18 10:49:46
Nie polecam. Fuszerka!!!
Zostaw swoją opinię o Auto-Serwis R.S. Śmietanka Roman - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Serwis R.S. Śmietanka Roman