English Academy Szkoła Języków Obcych

Toruń

Opinie o English Academy Szkoła Języków Obcych

michał93 2011-10-24 15:10:38
Zgadzam się. Właściciel szkoły to oszust. Uczniowie wpłacają pieniądze za kurs, a kurs jest przerywany. Dodatkowo cierpią lektorzy, którzy nie mają wypłacane na czas. Skusiłem się tam iść, ale żałuję tego ruchu.
1
uczeń 2012-05-03 19:09:39
totalna porazka! zapisalem się bo liczylem na porzadny kurs ale totalnie sie rozcarowalem. faktycznie wlasciciel jest jakis dziwny i ewidentnie jest osoba uczciwa. nadal nie moge odzyskac kasy.
rozczarowana 2012-06-12 16:28:12
Potwierdzam - Nie warto na nich tracić swojej motywacji do nauki i pieniędzy. Nie dosyć że po kilku miesiącach rozwiązuję grupę i trzeba się dostosować do innej -mającej zajęcia w zupełnie innych dniach i godzinach, to jeszcze smsowo informują o zmianie godzin zajęć - nie uzgadniając niczego z kursantami!! I to uczniowie mają sie znów dostosować lub zrezygnować z zajęć. W dodatku w połowie roku zmieniają lektora i przenoszą szkołę na ul. Warszawską, gdzie jest kiepski dojazd! Bardzo rozczarowałam sie tą szkołą.
zawiedziona 2015-04-13 14:28:57
Niestety muszę dołączyć do opinii powyżej - ta szkoła to nieporozumienie !! pieniądze wyrzucone w błoto..
były lektor 2015-09-07 11:29:20
Witam wszystkich zainteresowanych. Proszę Państwa, wybierzcie inną placówkę, jeśli chcecie się uczyć języka. Nie ujmuję lektorom English Academy, bo lektor jak lektor - jest tylko pracownikiem. Rotacja pracowników jest ogromna, ponieważ właściciel jest niezwykle niesłownym i przebiegłym, przepraszam za określenie, typem, który nie płaci na czas lub nie płaci w ogóle (mój przypadek). Jak w taki sposób szkoła ma funkcjonować poprawnie? Inteligentni rozumieją, prawda? ODRADZAM.
byly lektor 2 2015-11-19 21:12:14
Podpisuje się pod poprzednimi komentarzami a zwłaszcza tą wypowiedzią ponieważ jestem w podobnej sytuacji, do tej pory nie wypłacił mi moich ciężko zapracowanych pieniędzy, jestem w szoku, że takie szkoły językowe funkcjonują i nikt nic z tym nie robi! Czas skończyć z oszustwem i wyzyskiem bo inaczej nie można nazywać współpracy z ta szkoła! ODRADZAM Proszę uważajcie nie dajcie się nabrać!
1
Zostaw swoją opinię o English Academy Szkoła Języków Obcych - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie English Academy Szkoła Języków Obcych