Auto-Naprawa S.C. Grażyna Śledź Ryszard Śledź

Wrocław

Opinie o Auto-Naprawa S.C. Grażyna Śledź Ryszard Śledź

admin 2015-10-25 12:16:32
Opowiedz innym o firmie Auto-Naprawa S.C. Grażyna Śledź Ryszard Śledź na naszym forum. Jednym komentarzem zmień rynek pracy.
ODRADZAM 2015-12-14 19:57:27
Pracownik robiący przegląd mojego auta myślał, że przewody hamulcowe, które zostały wymienione u Śledzia, mąż wymieniał sam i do tego sknocił sprawę. Za wymianę zapłaciliśmy prawie 500 zł. Kiedy wróciłam do warsztatu upewnić się, że wszystko działa poprawnie zostałam zbesztana przez prawdopodobnie syna właściciela za to, że nie jestem umówiona i rozmawiałam z mechanikiem, a nie z biurem. Człowiek ten darł się na mnie używając wulgaryzmów, prawdopodobnie dlatego, że podjechałam tanim autem, nie najnowszej klasy BMW, albo po prostu nie lubi kobiet. Szczerze mówiąc bałam się, że ten człowiek mnie pobije. Nie pamiętam kiedy ostatnio tak zostałam potraktowana! Jeżeli pan Śledź tak traktuje klientów, nie wiedząc jeszcze z czym przyjechali, to życzę powodzenia w prowadzeniu biznesu. Żałuję że nie nagrałam całego zajścia, chętnie wyciągnęłabym z tego konsekwencje.
nie polecam 2015-12-14 20:03:32
niemiła obsługa- pretensjonalna raszpla w biurze, drogo, niezgodnie z ustaleniami i na odwal się. ZDECYDOWANIE ODRADZAM.
Zostaw swoją opinię o Auto-Naprawa S.C. Grażyna Śledź Ryszard Śledź - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Naprawa S.C. Grażyna Śledź Ryszard Śledź