LPM Mechanika Pojazdowa Leszek Patan

Poznań

Opinie o LPM Mechanika Pojazdowa Leszek Patan

tomek 2012-12-12 13:32:09
Jestem mile zaskoczony. Naprawa centralnego zamka odbyła się bardzo szybko i sprawnie koszt takiej usługi także bardzo przystępny jak na Poznańskie realia. Dodatkowo poprosiłem o podłączenie do Komputera i skasowanie błędu usługa zrobiona w 5 min.Polecam wszystkim.
alex 2013-04-18 12:06:03
Jestem zadowolony z przebiegu sprawy. Dosyć szybko zlokalizowali problem, nie czekałem długo na samochód i cenowo atrakcyjnie.
Amadeusz 2015-11-17 08:08:10
Polecam. Gdyby nie serwis LPM MECHANIKA, to pewnie do dziś jeździłbym z źle dopiętą pompą i ciągle przegrzewałby mi się silnik.
A tak... wszystko się okazało w tym serwisie.
Inne warsztaty natomiast drogą prób i błędów chciały wymieniać mi wszystkie części po kolei nie wiedząc, że problem jest tak błahy.
Grzegorz 2015-12-04 07:57:17
Znają się na motoryzacji, a więc można im w pełni powierzyć swój samochód. W moim przypadku nie zdarzyło się bym był z naprawy niezadowolony.
Zawsze rzetelnie, na czas i solidnie.
Dziękuję Panowie! Życzę dużo sukcesów!
Zostaw swoją opinię o LPM Mechanika Pojazdowa Leszek Patan - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LPM Mechanika Pojazdowa Leszek Patan