Instytut Kardiologii im. S. Wyszyńskiego

Warszawa

Opinie o Instytut Kardiologii im. S. Wyszyńskiego

PATRICIO 2014-01-12 01:05:16
Witam wszystkich - pracowałem kiedyś w Instytucie Kardiologii na Alpejskiej jako zwykły fizol. To nie była moja pierwsza ani ostatnia praca.Co moge powiedzieć? Jak to wzędzie ludzie różne przewały robili-ci na dole mniejsze, ci na górze większe. Typowa państwówka- czyli jak coś jest państwowe to i moje. Jak na taką prestiżową placówkę to całe zaplecze bez rewelacji, pieniądze też przeciętne. Lekarze może i dobrze zarabiają ale zwykłe szaraczki klepią biede. Mój kolega tam pracuje teraz ale szkoda gadac. Pracy ma masę a pieniędzy niewiele. Osobiście nie polecam ale zależy kto co lubi i jaka kasa go urządza.
2
Noddy 2014-05-07 21:24:37
Pracowałem przez 5 lat na wyższym stanowisku IT. Zarobki jak na państwówkę są dobre, nawet bardzo dobre. Dopóki robisz swoją robotę i dyrekcja nie ma pojęcia o twoim istnieniu, to jest miło i stabilnie. Gorzej, jak jesteś ambitny i kreatywny, albo zaczniesz brnąć (usunięte przez administratora)wierzcie mi, nie chcecie tam pracować. Odkąd zrezygnowałem z pracy dla Instytutu budzę się szczęśliwy ;)
2
Zostaw swoją opinię o Instytut Kardiologii im. S. Wyszyńskiego - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Kardiologii im. S. Wyszyńskiego