Casada Polska Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Casada Polska Sp. z o.o.

admin 2015-10-24 15:12:23
Wiesz coś na temat warunków pracy w firmie Casada Polska Sp. z o.o. ? Można liczyć na stabilne zatrudnienie czy jednak na pracę zleceniową? Czekamy na Twoją opinię!
Edyta 2015-11-08 19:33:03
witam! byłam wraz z osobą towarzyszącą na prezentacji masażerów firmy CASADA. Jestem zszokowana jak ludzie prowadzący prezentacje są bezwstydni. Ich słownictwo do osób starszych jest wręcz na bardzo niskim poziomie. chamstwo i beszczelność.Dochodziło wręcz do wyzwisk osób które nie chciały zakupić towaru, nabijanie się z osób starszych. Ja osobićcie wszędzie będę się źle odnosić na temat Państwa firmy za to w jaki sposób traktujecie bezradnych schorowanych ludzi. wszędzie was opisze na facebook i każdemu bedę mówiła o was źle. Jeszcze raz chamstwo!!!!
5
Magdalena 2016-06-13 20:38:46
Witam Panią,
niniejszym informuję, że firma Casada Polska Sp. z o. o. nigdy nie prowadziła prezentacji handlowych ani pokazów. Casada sprzedaje swoje produkty jedynie w showroomie w Gorzowie Wielkopolskim oraz w salonach firmowych. Prowadzimy również sprzedaż hurtową do firm dystrybutorskich.
Być może była Pani na prezentacji którejś z firm, które dystrybuują nasze produkty tym kanałem - warto byłoby ustalić której, skoro dochodziło tam do takich ekscesów.
Z poważaniem,
Dział Marketingu Casada Polska
bak 2016-07-15 11:58:10
byłam na takim pokazie tez - zastanówcie się z kim podpisujecie umowę, bo posługują się waszym logiem, nazwą. Zaproszenia pozabierali, żeby zatrzeć ew ślady - co to za dystrybutor. Brak szacunku do starszych ludzi, chamstwo, szantaże na takich pokazach szkaluje Wasz wizerunek.
1
malgoska102 2016-10-17 15:36:00
Wrażenie ludzi jest jednak różne. Ja rozumiem, że są osoby niezadowolone z pokazu. Ja byłam na prezentacji mat firmy Good Line i mi się podobało. Chciałam zawsze mieć matę bo mam bóle pleców a nie mam czasu jeździć na masaże gdzieś do masażysty. Kupiła, używam siedząc przed telewizorem i mi się podoba.
Zostaw swoją opinię o Casada Polska Sp. z o.o. - Kraków
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Casada Polska Sp. z o.o.