Liw Lewant Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Bielawa

Opinie o Liw Lewant Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej

Marek 2013-03-09 16:08:23
Jak nie ma opinii to też dobrze, bo to oznacza, że nikt na firmie psów nie wieszał, gdyż nie miał żadnego powodu.
pracownik 2014-08-12 23:00:59
praca w tym zakładzie jest taka ze nadgodziny i soboty robi sie za darmo i jest ciagłe zastraszanie ze albo zabieraja premie albo zwalniaja . odradzam chyba ze ktos lubi pracowac za darmo
1
Podziękował 2017-06-30 22:00:46
Przestrzegam i odradzam tam pracy przy stemplowaniu napisów na zausznikach, tzw. tamponowaniu. Praca ta jest wysoce szkodliwa z powodu ciągłego przebywania w środowisku rozpuszczalnika(nitro) oraz farb bez jakiejkolwiek wentylacji(jedynie co można zrobić to uchylić lekko okno lub włączyć domowy wiatraczek). Praca ta polega na bardzo częstej wymianie matryc z napisami oraz ręcznym dolewaniem farby, co wiąże się z nieustannym przemywaniem rozpuszczalnikiem owych matryc i części w maszynie, rozrzedzaniem farb rozpuszczalnikiem, i końcowym generalnym myciem maszyny rozpuszczalnikiem w lateksowych rękawiczkach bez jakiegokolwiek zabezpieczenia dróg oddechowych oraz bez nawiewu świeżego powietrza. Jeden dzień pracy na tym stanowisku wystarczy, by nabawić się silnej migreny, a w dłuższej perspektywie czasu utratą węchu, chorobami płuc, lub innymi poważnymi dolegliwościami.
Jestem zdziwiony, lecz domyślam się jakim sposobem tak szkodliwe stanowisko pracy mające za nic BHP jest w stanie przejść okresowe kontrole.
Jeszcze raz radzę uważać i przestrzegam przed tym stanowiskiem pracy, tym bardziej że nie przysługują za nią żadne dodatkowe profity, a utrata zdrowia jest gwarantowana.
1
Zostaw swoją opinię o Liw Lewant Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej - Bielawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Liw Lewant Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej