Medico Systems Aparatura i Serwis Zbigniew Zinkiewicz

Lublin

Opinie o Medico Systems Aparatura i Serwis Zbigniew Zinkiewicz

anonim 2011-09-05 13:03:55
co to za idiota takie bzdury wypisuje!!!! praca w Medico Systems to istny koszmar! obcinanie pensji za nic, ciągłe kłótnie, awantury, krzyki, mobbing i wszystko co najgorsze. Owszem czasem trafiają się i normalne dni, ale to należy do rzadkości! Do pracy w tej firmie trzeba mieć stalowe nerwy, brak sumienia i skrupułów, żeby sprzedawać to co ta firma sprzedaje do leczenia ludzi!!!!
6
k 2011-10-18 08:28:38
Chcę ostrzec przed tym pracodawcą. Szkoda czasu i zdrowia na bycie poniżanym, odbieranie godności, brak szacunku. Nastawienie wyłącznie na ekspoatację i wyzysk człowieka. Anormalne zachowania, masa pokrętnych poleceń, będących ze sobą w sprzeczności, lekceważenie zobowiązań. Niespójne logicznie nakazy i wykluczające się twierdzenia wywyołujące dezorientację. Co innego się robi, za co innego jest się rozliczanym. Nikt nie może podjąć sam decyzji, mimo, że ponosi za nie odpowiedzialność. CHAOS.
3
erol 2011-11-29 15:40:33
Witam! Ostatnio pojawily sie oferty pracy z tej firmy dla przedstawicieli medycznych. Zastanawiam sie nad wyslaniem mojej oferty ale powyzsze opinie sa troszke odstraszajace. Jesli ma ktos wiecej info bylbym wdzieczny. Pozdro!
2
Zostaw swoją opinię o Medico Systems Aparatura i Serwis Zbigniew Zinkiewicz - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medico Systems Aparatura i Serwis Zbigniew Zinkiewicz