Procardia Medical Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Procardia Medical Sp. z o.o.

mustang 2014-09-20 18:22:41
Ciezka szefowa z humorami i bardzo pamietliwa oraz zawistna. Pieniadze dobre a dla handlowcow i dyrektorow nawet bardzo. Jak chcesz zarabiac to trzeba sie pogodzic, ze bywa czesto niemilo.
4
Bazia 2014-10-23 20:33:06
Finansowo ponadprzeciętnie, ale trzeba mieć dużo cierpliwości do pani prezes. Ostatnio jedna dziewczyna rzuciła papierami i przy okazji jej wygarnęła. Pani prezes o mało nie pozwała dziewczyny do sądu. A na pierwszy rzut oka, szefowa taka miła i kulturalna, nawet pisze książki. No i trzeba uważać z kim się rozmawia, bo połowa firmy to rodzina pani prezes. Jak się zastanawiasz czy się przyjąć, to weź to pod uwagę.
4
Kleopatra 2014-11-30 19:43:43
gdyby mój mąż zarabiał tak dobrze jak mąż A to też bym odeszła. Niestety kredyt na mieszkanie wymaga cierpliwości do szefowej. Robię swoje i się nie wychylam. A co myślę o szefowej i atmosferze w firmie pozostawiam dla siebie.
3
Zizitop 2015-11-18 21:48:27
Miałam wątpliwą przyjemność być na rozmowie...pani prezes nie dość że nie zadała sobie trudu na zapoznanie się z moim cv, to nawet się z tym nie kryła. Abstrahując od braku elementarnej kultury jak odbieranie telefonów w trakcie spotkania i gaworzenie o d.maryni. Pieniądze to nie wszystko. Kultura i szacunek w pracy musi być standardem wykonywanym nie szumnym hasłem na stronie www. Jeszcze jedna uwaga dla potencjalnych kandydatów- jako dystrybutor firma (wprawdzie bazując na wytycznych producenta) sama ustala wskazania do zastosowania sprzętu...każdy kto pracuje w tej branży wie, że na dłuższą metę nie jest to najszczęśliwsze rozwiązanie.
1
Johny 2016-02-12 10:01:55
Bylem ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej i muszę powiedzieć ze odbyła sie w milej atmosferze i bardzo profesjonalnie.
Atmosfera w firmie panuje przyjacielska, firma oferuje dozo profitów i wszelka pomoc asystencka i sekretarska nawet przy malych projektach, co było dla mnie zaskoczeniem, fajnie ze mozna skupic sie na meritum projektu
Pani Prezes rzeczowo przedstawiła swoje wymagania i mialem poczucie ze dobrze spawdziła moje doswiadczenie , sprawdziła moje portfolio i referencje. Warunki finansowe proponuja powyzej standardu w branzy. Mam jeszcze inne propozycje ale jestem pewien ze dobrze bym sie odnalazl w tej organizacji
2
mania 2016-03-06 17:04:21
Znam tę firmę od lat, pracuję na tym samym rynku. Mają mocną pozycję i bardzo dobrą opinię. Osobiście chętnie bym się tam zatrudniła, gdyby mieli takie stanowisko jak moje
Zostaw swoją opinię o Procardia Medical Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Procardia Medical Sp. z o.o.