Neox S.C. Bogdan Jarzyna Marek Błaszczak

Kraków

Opinie o Neox S.C. Bogdan Jarzyna Marek Błaszczak

admin 2015-10-23 17:33:56
Znacie dobrze firmę Neox S.C. Bogdan Jarzyna Marek Błaszczak lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!
piter 2016-01-18 10:39:29
Pracowałem dość długo.Jeżeli ktoś ma ochotę sprawdzić jak to jest być ofiarą mobbingu to gorąco polecam firmę dla masochistów. O to definicja mobbingu dla tych którzy doświadczyli tego ale nawet o tym nie wiedzieli:
mobbing to działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników (art. 94 3 § 1kp).
7
Zostaw swoją opinię o Neox S.C. Bogdan Jarzyna Marek Błaszczak - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neox S.C. Bogdan Jarzyna Marek Błaszczak