Art-Projekt Piotr Rejman

Sterdyń

Opinie o Art-Projekt Piotr Rejman

Sebastian Drozd 2015-04-09 15:52:46
Gorąco odradzam współpracę z Art Projekt Piotr Rejman (sklep Medyczny, sklep Rehabilitacyjny). Pan Rejman nie zapłacił za obsługę jego spółki LTD w Anglii żądając jednocześnie dalszego wykonywania usług na jego rzecz przez brytyjską spółkę z którą miał umowę na obsługę.
Teraz próbuje wywrzeć nacisk aby mu zrobić to za darmo pisząc nieprawdziwe opinie. Piotr Rejman nigdy nie był pracownikiem ani nie współpracował z firmą Intermedio Sebastian Drozd. Wystosowaliśmy do niego list z żądaniem usunięcia kłamliwych wpisów i naprawy szkód. W razie nieusunięcia krzywdzących wpisów złożymy pozew do sądu. Życzę Państwu aby firma Art Projekt Piotr Rejman nie prowadziła z Państwem interesów na zasadzie wymuszeń.
Więcej informacji Sebastian Drozd 888 838 848.
piotr 2015-04-15 22:02:22
Zapewniam że osoba która wystawiła ten komentarz to złodziej i oszust, mam na to dokumenty. Wszystkich oszukanych przez intermedio sebastian drozd zapraszam do współpracy. Więcej info o tym złodzieje i oszuści udzielę telefonicznie 665 503 853. Dla osób zainteresowanych podam adres zamieszkania w szczecinie gdzie prowadzi drugie biuro...
1
Niezadowolony 2016-02-23 22:57:42
niestety spotkało mnie to samo co pana Drozda. Pan Rejman również chce wyłudzić ode mnie pieniądze, ponieważ już raz zapłaciłem mu za usługę, a on zachowuje się tak jakby ich nie dostał. Co za bezczelność.
Zostaw swoją opinię o Art-Projekt Piotr Rejman - Sterdyń
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art-Projekt Piotr Rejman