Jasieniecki Krzysztof Uzdrowiciel

Warszawa

Opinie o Jasieniecki Krzysztof Uzdrowiciel

danmmko 2014-02-05 02:33:54
Wspaniały człowiek i naprawdę wie co robi. Pomógł mojemu synowi wyjść z wielkiej udręki emocjonalnej. Zaledwie po kilkunastu minutach syn doszedł do siebie, i był w stanie normalnie funkcjonować. Jestem wdzięczna Panu Krzysztofowi za wielką pomoc, bo inaczej skończyłoby się interwencją psychiatryczną. Szczerze polecam usługi Pana Krzysztofa Jasienieckiego. Danuta.
Danuta 2014-06-11 15:25:13
Poprosiłam Pana Krzysztofa o pomoc dla syna . Ze względu na alkoholizm syna w domu nie dało się żyć. Po kilku dniach w domu zapanował spokój, a dla mnie
osobiście świat stał się piękniejszy. Chce mi się po prostu żyć . Danuta (usunięte przez administratora)
Anna 2014-12-29 00:46:46
Pan (usunięte przez administratora) udzielił pomocy mojej córce, która przechodziła ryzykowną operację. Dzięki pozytywnej energii i wsparciu Pana Krzysztofa córce udało się pokonać śmiertelne zagrożenie i zyskać siły do dalszej walki o zdrowie. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną za okazaną pomoc.
Jacek 2016-07-16 01:38:36
Zwykły oszust, twierdzi że uzdrowi nawet z najcięższych chorób a całe leczenie polega na kilku rozmowach przez telefon i za tą przyjemność inkasuje tysiąc złotych. Jeśli komuś pomógł to tylko przez efekt placebo.
Wtajemniczony 2016-07-16 19:26:10
Niektórym nie da się po prostu pomoc, mi osobiście Pan Krzysztof pomógł. Było to kilka lat temu. Nie raz nie dwa korzystałem późnej z pomocy Pana Krzysztofa Jasienieckiego i zawsze był efekt działania ogromnych możliwości tego uzdrowiciela w moim życiu osobistym jak i otaczającym mnie świecie ludzi. Energia jak dysponuje Pan Krzysztof posiada moc sprawczą. Jednak działają również inne siły i kiedy ktoś na siłę czegoś nie chce to tego nie będzie a stanie się nawet odwrotnie do zakładanego z góry lecz tylko powierzchownego chcenia zachcianki jakiejś zmiany.

Pozdrawiam P.
1
Zostaw swoją opinię o Jasieniecki Krzysztof Uzdrowiciel - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jasieniecki Krzysztof Uzdrowiciel