Dorsim Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Dorsim Sp. z o.o.

admin 2015-10-23 10:28:29
Miałeś możliwość pracy w firmie Dorsim Sp. z o.o. lub wiesz jak wygląda atmosfera pracy? Twoja opinia jest ważna.
ann 2016-02-08 12:06:15
Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dorsim. Pierwsze wrażenie całkiem pozytywne, uśmiechnieci ludzie, schludne małe biuro. Rozmowa miła, choć miałam wrażenie, że moje CV nie zostało przeczytane, może wyrywkowo, bo co wspomniałam np o wykształceniu to zaskoczenie itp. Oczywiście zostalam zapytana o oczekiwania finansowe po okresie próbnym, zaznaczyłam ze do negocjacji. Na koniec, bez zastanowienia kadry zostałam zaproszona do współpracy, pierwsze 2 tyg okres próbny (12zł/h netto) potem umowa o pracę. Następnego dnia nawet musiałam odmówić innej firmie bo również chcieli mnie zatrudnić, ale lokalizacja Dorsim była dla mnie duuużo korzystniejsza, a warunki finansowe podobne. Cały weekend świetny nastrój bo od poniedziałku miałam zaczynać szkoleniem, a tu nagle z samego rana w poniedziałek SMS! od firmy , że jednak rezygnują ze mnie bo nie będą mogli zaoferować mi etatu z taką pensją jaką podałam.. Eeee WTF? Na rozmowie była mowa o negocjacji. Skoro podana kwota była za wysoka (choć znam realia i taka nie była), to dlaczego zostałam przyjęta od razu?? Firma Dorsim wykazała sie głęboką niekompetencją. Po pierwsze, dzieki nim straciłam szansę pracy w innej firmie, gdzie również była oferowana umowa o pracę, po drugie- karygodne jest wycofać się SMS'em.
Ogólnie nie polecam, osoba z którą miałam rozmowę skarżyła się na potencjalnych pracowników, ze nie przychodzą na rozmowy bez uprzedzenia a sama firma ma swoje za uszami.
Andrzej 2016-03-08 14:37:04
Pracowalem, w firmie w latach 2009-2010, ogólnie spoko klimat, świetny nastrój, bardzo dobre podejscie pracodawcy do pracownika, pensja też była niezła jak na moje wymagania 10zł/h plus prowizja z sprzedaży. Jednak szczerze mówiac trzeba było zapierdzielac i to ostro, duzo pracy, ale mimo wszystko przyjemnie się mi pracowało. Dodatkowa kasa z prowizji dawała około 1300-1700zł.

Atmosfera 6
Pensja 5
Podejscie Pracodawcy 5

Minusem, jesli tak można powiedzieć była specyfika pracy, ale wiedziałem na co się piszę, chodziło o sprzedaz produktów, na poczatku nie byłem przekonany, ale szybko zmeniłem zdanie

Ogólnie b.dobrze!
Michał 2016-06-27 10:09:16
Fajna przyjemna praca, pracodawca na plus... minus dojazd, biuro firmy za Poleczki (Grabów).
Zostaw swoją opinię o Dorsim Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dorsim Sp. z o.o.