Skotarska Monika Gabinet Stomatologiczny

Ostrów

Opinie o Skotarska Monika Gabinet Stomatologiczny

Dziubens 2015-03-09 17:58:35
Bardzo kiepska specjalistka Nie wiem, czy w przychodni oszczędzają na kubeczkach i wodzie, ale nie spotkałam się jeszcze z tym że nie było czym przepłukać ust podczas wizyty. Co więcej, w czasie gdy ów dentystka pracowała nad moim zębem, do gabinetu przyszedł jej znajomy ze jakąś sprawą (dodam że niestety mało istotną)a ona jak gdyby nigdy nic powiedziała mu żeby siadł sobie i poczekał W GABINECIE :)- komfort pacjenta pierwsza klasa, a żeby tego było mało to po ok. 10 minutach przyszedł drugi facet w sprawie równie nie cierpiącej zwłoki i gadał z nią dobre 10 minut podczas gdy ja z rozdziabioną gębą siedziałam sobie na fotelu. Gdyby była to jakaś nagła sprawa to rozumiem , ale niestety typowe pogaduszki.
2
Niestety 2015-10-02 12:19:46
Niestety, ale Pani Skotarska nie szanuje w ogóle pacjenta. Ów dentystka potrafi wyjść i 30 minut plotkować i lekarzami lub znajomymi (i nie jest to pojedynczy przypadek). Na dodatek bezczelnie co 5 minut przytakiwać "już wracam, jeszcze momencik". Zaznaczam, że pacjent czekający przed gabinetem wszystko widzi i po 10 minutach krew zalewa. Załatwianie swoich prywatnych spraw przed i w trakcie wizyty to standard.
Przejdźmy teraz do meritum czyli jakości świadczonych usług.
Woda w kubeczku to faktycznie rarytas.
Zdarzają się także pozostałości po poprzednich pacjentach w umywalce obok fotela. Trwałość plomb... hmm plomby są jakie są. Jeżeli nie wypadną po tygodniu to już zostaną. Szanse na to oceniam na 50%. Wnioski proszę wyciągnąć samemu.
5
Zostaw swoją opinię o Skotarska Monika Gabinet Stomatologiczny - Ostrów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skotarska Monika Gabinet Stomatologiczny