Ignaszak Kazimierz Gabinet Stomatologiczny

Toruń

Opinie o Ignaszak Kazimierz Gabinet Stomatologiczny

Radek 2015-04-14 21:50:22
Witam,pod żadnym względem nie polecam,tego dentysty,psuje nie leczy,aby się dostać trzeba wstawać o 4 aby zdążyć do pracy,Pani "Ewunia" tez zreszta jest strasznie nie przyjemna,Pan Ignaszak w tym wieku powinien dać sobie spokój z ratowaniem uzębienia u ludzi,kompletny partacz, nie polecam !!!!
lolo 2015-04-14 21:52:36
Nie polecam !!!
Torunianka 2016-06-21 15:17:42
6 razy na zmianę lekarstwo plomba i tak w kółko co chwilę tam wracałam bo wypadało za każdym razem mam dość idę prywatnie gdzie indziej ile można..... a po za tym gabinet wyglada jakby od wieków nikt nie sprzatal nie rozumiem tez tego dlaczego za każdym razem nie ma kubeczek z wodą do płukania jamy ustnej rodem jak ze średniowiecza a Pani "Ewunia" bez problemu podczas wizyt zajada jabłuszko czy cokolwiek innego i jeszcze się z tego cieszy. Nie wrócę tam i nie polecam naprawdę.
Zostaw swoją opinię o Ignaszak Kazimierz Gabinet Stomatologiczny - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ignaszak Kazimierz Gabinet Stomatologiczny