Madent Sp.j. Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Bartczak Wojciech Wardzyński

Warszawa

Opinie o Madent Sp.j. Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Bartczak Wojciech Wardzyński

Tom 2014-08-08 21:24:35
Chodziłem do doktor (usunięte przez administratora)z dziećmi. Była miła i miała dobre podejście do małego pacjenta, ale jak zaczeły plomby wypadać a pruchnica przenosiła się na zęby sąsiednie to doktor Bartczak zwalała winę na złą fluoryzację w przdszkolu.
Nie czuła się winna i trzeba było płacić za dalsze leczenie. Już nie korzystam z usług tej Pani.
Mona 2014-08-21 14:25:58
Pani Doktor potrafi rozmawiać z pacjentem dzieckiem. Podczas wizyty tłumaczy co robi. Po wyjściu z gabinetu pacjent jest zadowolony. Niestety efekt pracy stomatologa widać dopiero po upływie pewnego czasu. Po ok. roku zęby pod plombami zaczynają się psuć a plomby kruszą się lub wypadają. Nie polecam leczenia zębów u dok. Bartczak
magda 2015-06-26 17:39:57
Zupełnie nie zgodzę się z opinią moich przedmówcow. To czy komuś się psują zęby pod plombami to jest zależne od rodzaju zęba i id pielęgnacji. Ja korzystam od 10 kat z usług tej pani.po ostatnich 2 ciazach mam ZERO ubytków. Regularnie żeby flyoryzuje wybielam a jak coś trzeba zrobić robie.nigdy mnie nic po wizycie nie bolało ani żadna plombami nie wypadła jak to się zdarza moim znajomym.
Z czystym sercem polecam panią Malgosie
Olo 2015-08-21 14:23:02
Leczyłem zęby u dok. Bartczak do ubiegłego roku. Jak zaczołem składać reklamacje co do wykonanej usługi, doktor obiecała zająć się tym na następnej wizycie. 3 dni przed kolejną wizytą otrzymaliśmy telefon, że doktor jest bardzo chora i długo jej nie będzie. Przyjmie nas inna doktor następnego dnia. Okazało się jednak że doktor Bartczak była w pracy w terminie odwołanym i przyjmowała innego pacjenta. Pani z rejestracji poinformowała nas, że doktor naprawdę jest chora ma zawroty głowy, leczy się i z tego powodu była już 2 razy w szpitalu i nie przyjmuje trudnych przypadków. Jeżeli dla dok. Bartczak pruchnica u dziecka na mlecznej 5 jest trudnym przypadkiem to zmieniliśmy dentystę.
mykl 2016-01-16 10:17:02
juz bardzo wielu dentystow mnie leczylo, Dr Bartczak jest bez watpienia najbardziej sumiennym i oddanym swojej pracy lekarzem jakiego spotkalem. Na jej fotelu czuje sie calosciowo zaopiekowany i czuje ze moja obecnosc w gabinecie jest po to aby mnie wyleczyc a nie tylko podliczyc. Kazdemu kto potrafi docenic sumienna prace - POLECAM !
Zostaw swoją opinię o Madent Sp.j. Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Bartczak Wojciech Wardzyński - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Madent Sp.j. Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Bartczak Wojciech Wardzyński