Esto-Dent Laboratorium Protetyczne

Szczecin

Opinie o Esto-Dent Laboratorium Protetyczne

Technik 2015-06-23 21:56:44
Niepoważna osoba, oferuje kokosy, przez co ściąga ludzi z kraju dając potem zarobki na poziomie umożliwiającym jedynie wynajęcie pokoju, nikomu nie da zarobić. Pracodawczyni przychodzi do pracy kiedy chce, a potem wymaga, żeby pracownicy siedzieli po nocach, bo to jej odpowiada. Lubi zatrudniać młodych i jurnych, z którymi romansuje. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!
5
Technik82 2015-10-19 22:45:45
Witam. Pracował ktoś w tej firmie?
4
mm 2016-02-02 20:06:55
Możesz dokładnie napisac o jakich stawkach mowa?
Techniczka 2016-07-21 14:52:31
Wiele razy słyszałam, że jedna z najgorszych rzeczy jakie może spotkać Polaka w UK to praca u innego Polaka. I w przypadku Estodentu doskonale się to sprawdziło. Śmieszne zarobki, fatalna atmosfera w pracy, obiecywanie kokosów, praca do późna (mi udawało się kończyć o normalnych porach, ale mniej doświadczeni technicy musieli siedzieć do wieczora, żeby zdążyć ze swoimi pracami), współpraca tylko na zasadzie B2B, ale bez żadnej umowy, więc w przypadku zwolnienia nie masz żadnych praw. Za ostatni miesiąc pracy w ogóle nie otrzymałam wynagrodzenia, zapewne w ramach zemsty, że zdecydowałam się odejść. Niby właścicielka zapewnia, że chce zbudować stały, zgrany zespół, ale nie docenia doświadczonych pracowników i ciągle rotuje składem i szuka młodych, naiwnych w Polsce. Teraz pracuję w dużym, angielskim laboratorium, mam angielskiego szefa, kontrakt na czas nieokreślony, dobrą wypłatę, jasne zasady, płatne nadgodziny i zgrany, pozytywny zespół. A odchodząc z Estodentu usłyszałam, że mam podstawowe braki w umiejętnościach, do niczego się nie nadaję i nikt poważny mnie nie zatrudni. Taka jest z właścicielki motywatorka.. Zdecydowanie odradzam!
3
Zostaw swoją opinię o Esto-Dent Laboratorium Protetyczne - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Esto-Dent Laboratorium Protetyczne