Budecon S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane

Sosnowiec

Opinie o Budecon S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane

Marcin Nowak 2014-10-01 20:26:43
Ja, Marcin Nowak, przepraszam Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Budecon S.A. za dokonane na stronie internetowej portalu GO-WORK w dniu 12 października 2012 r. bezpodstawne naruszenie chronionych dóbr prawnych P.I.B. Budecon S.A. oraz pomówienie o takie postępowanie i właściwości, które są krzywdzące, poniżające oraz mogły narazić Spółkę na utratę zaufania potrzebnego dla prowadzenia przedsiębiorstwa budowlanego, poprzez przedstawienie niezgodnych z prawdą sugestii i bezpodstawnych oskarżeń, iż P.I.B. Budecon S.A. nieterminowo, nierzetelnie, niesumiennie i w sposób nieprawidłowy rozlicza się z Podwykonawcami i Kontrahentami.
Ponadto zobowiązuję się do zaniechania jakichkolwiek naruszeń dóbr prawnych P.I.B. Budecon S.A. w przyszłości.
11
Ryszard Chudebski 2014-10-20 05:22:06
Ja, Ryszard Chudebski, przepraszam Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A i Pana Ryszarda Bobera za dokonane na stornie internetowej portalu GO-WORK w dniach od 13 do 15 października 2012 r. bezpodstawne naruszenie chronionych dóbr prawnych Przedsiębiorstwa Inżynieryjno - Budowlanego BUDECON S.A i Pana Ryszarda Bobera oraz pomówienie o takie postępowanie i właściwości, które są krzywdzące, poniżające oraz mogły narazić Spółkę na utratę zaufania potrzebnego dla prowadzenia przedsiębiorstwa budowlanego, poprzez przedstawienie niezgodnych z prawdą sugestii i bezpodstawnych oskarżeń, iż Przedsiębiorstwo Inżynieryjno - Budowlane BUDECON S.A nieterminowo, nierzetelnie, niesumiennie i w sposób nieprawidłowy rozlicza się z podwykonawcami i kontrahentami.
Ponadto zobowiązuję się do zaniechania jakichkolwiek naruszeń dóbr prawnych Przedsiębiorstwa Inżynieryjno - Budowlanego BUDECON S.A. w przyszłości.
4
dzialus 2015-07-20 18:21:10
Ja, Piotr D. przepraszam firmę BUDECON S.A oraz jej Zarząd za dokonane na stornie internetowej portalu GO-WORK około 13 listopada 2014r wpisów sugerujących, że firma ta posiadała w przeszłości złe opinie na temat szefostwa i pracy w tej firmie. Mój wpis został zamieszczony omyłkowo i wynikał, że zbliżonej nazwy tego przedsiębiorstwa do innej sosnowieckiej firmy, której negatywne wpisy dotyczyły i nadal widnieją na jej profilu. Nigdy nie miałem styczności z jakąkolwiek negatywną opinią na temat firmy Budecon.
Za omyłkowe wyrażenie mojej błędnej opinii przepraszam z całą stanowczością oraz jednocześnie zobowiązuję się do zaniechania jakichkolwiek naruszeń dóbr prawnych Przedsiębiorstwa Inżynieryjno - Budowlanego BUDECON S.A. w przyszłości. Z wyrazami szacunku Piotr D.
10
al 2017-06-21 00:42:32
bez sensu... nie zdziwilbym sie gdyby te opinie byly jednak prawdziwe
Zostaw swoją opinię o Budecon S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budecon S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane