Duo-Dental Sławomir Walicki

Dąbrowa Chotomowska

Opinie o Duo-Dental Sławomir Walicki

patrycja84 2013-09-12 10:40:34
Nie mam zielonego pojęcia na jakiej zasadzie działa przyjmowanie pacjentów ale to jak zostałam wczoraj potraktowana przez o szanownego Sławomira Walickiego to jest zachowanie poniżej krytyki oraz brak szacunku do pacjenta.
Nie po to jechałam jak głupia przez pół Warszawy w deszcz, komunikacją miejską i to na dodatek z dzieckiem by pocałować klamkę i dowiedzieć się że sobie pan poszedł do domu bo nie mógł poczekać 15minut lub panienka na recepcji nie mogła do mnie zadzwonić i potwierdzić czy będę.Specjalnie umówiłam wizytę na 19.30 bo pracuje !!!! Zaznaczyłam to dobitnie więc logiczne że przy takiej pogodzie mogę mieć obsuwę.Dodzwonić się nie dało gdyż ktoś wisiał na telefonie.Zapewne recepcjonistka odbywała rozmowę. Ale biorąc pod uwagę że doktorek pojechał do domu a ja się z nim nie minęłam to musiał mnie po prostu zlać i wyjść po ostatnim pacjencie.
To poniżej krytyki. Ale z drugiej strony,patrząc na podejście pana szanownego do pacjenta obawiam się że zniszczyłby mi zęby jeszcze bardziej i kolejnej wizyty bym się nie doczekała bo by sobie znowu poszedł do domu.
Widocznie ma tylu pacjentów i tyle kasy,że ja dla niego po prostu byłam niewygodna.
NIGDY WIĘCEJ MOJA NOGA TAM NIE POSTANIE !!!
--
pacjent 2014-07-09 16:56:19
Bardzo gorąco polecam. Doktor uzupełniał mi kości. Pełen profesjonalizm, świetnie wyposażony gabinet, miły i sympatyczny Pan.
Zostaw swoją opinię o Duo-Dental Sławomir Walicki - Dąbrowa Chotomowska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Duo-Dental Sławomir Walicki