Gabinet Psychoterapii - Robert Gutkowski

Dębica

Opinie o Gabinet Psychoterapii - Robert Gutkowski

gość 2015-02-13 23:15:54
Jest dobry. POLECAM.
1
anna 2015-03-27 10:49:08
Pan psycholog potrafi naprawde pomoc. Pomogl mi wyjsc na prosta. Polecam.
1
anonimowy 2015-09-02 15:55:53
Byłem załamany z powodu sytuacji osobistej. Nie widziałem perspektyw na to co dalej że sobą w życiu robić. Poszedłem do psychologa po raz pierwszy. I już po kilku spotkaniach lepiej się poczułem. Jednak rozmowa z człowiekiem który wie jak to robić, wie jak słuchać działa cuda. Ja też szczerze polecam.
1
Gość 2017-01-14 13:43:28
Niestety, ja mam odmienne zdanie na temat pana Gutkowskiego. W trakcie rozmowy trzyma telefon obok uda i wycisza go jak dzwoni, zamiast w ogóle położyć go w innym miejscu i zająć się rozmową. Poza tym w trakcie drugiej rozmowy ktoś zapukał do drzwi i oczywiście pan poszedł sprawdzać kto tam stoi, pomijając to, że mówiłam naprawdę o trudnych dla mnie sprawach. Nawet nie przeprosił, wstał i poszedł pogadać z osobą za drzwiami. Cudowne uczucie. Na dodatek dopytuje dwa razy o te same rzeczy, co sprawia wrażenie jakby w ogóle nie słuchał co się do niego mówi. Potrafi trafnie zareagować, ale w całokształcie sprawia wrażenie niezainteresowanego pacjentem i tym co ona ma do powiedzenia tylko wszystkim w okół. Dwie konsultacje i o dwie za dużo. Drugi raz nie pójdę na pewno.
Zostaw swoją opinię o Gabinet Psychoterapii - Robert Gutkowski - Dębica
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gabinet Psychoterapii - Robert Gutkowski