Instytut Ochrony Roślin

Poznań

Opinie o Instytut Ochrony Roślin

Chemik 2012-03-12 13:02:08
Jestem mgr chemii, mam pytanie na jakie wynagrodzenie można liczyć rozpoczynając pracę w Instytucie, a jakie ono może być po około dwóch latach pracy?
Ola 2013-03-13 19:12:29
Po studiach nie licz na więcej niż 1500-1800 PLN na rękę + jakieś skromne dodatki. Po dwóch latach będziesz zarabiał tyle samo. Jak zrobisz doktorat to twoja płaca zasadnicza brutto osiągnie niespotykany nigdzie indziej pułap około 2100 PLN. Niestety z roku na rok w budżetówce jest coraz gorzej.
5
Zniecierpliwiona oczekiwaniem na godne zarobki 2017-06-08 23:28:38
Jest rok 2017, a zarobki bez zmian od wielu lat. Chemicy, specjalisci doceniani w Europie, ok 15 lat pracy, zarabiają bardzo niewiele ponad najniższą krajową. Żadnych motywacji do pracy. Pensja stała bez względu na ilość zleceń komercyjnych.
Ludzie przychodzą, ale na krótko. Nauczyć się fachu. A można się wiele nauczyc. Jest od kogo. Od tych, co pracują wiele lat i nie mają takiej odwagi życiowej jak Ci młodzi co odchodzą.
Dyrekcja od wielu lat niczego nie widzi. Ministerstwo Rolnictwa, ktoremu jednak podlegamy, równie ślepe i głuche.
Panstwowa praca - pewna praca.???
Tak, pewna, ale nie każdego stać tu pracować. Przy tych zarobkach trzeba miec bogatych rodziców, albo bardzo dobrze zarabiającego męża bądź żonę. Tylko czy o to chodzi?
Zostaw swoją opinię o Instytut Ochrony Roślin - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Ochrony Roślin