Babka Medica Sp.j.

Warszawa

Opinie o Babka Medica Sp.j.

`Były pracownik 2016-02-11 12:47:53
Absolutnie odradzam każdemu pracę w Babka Medica. Rotacja personelu ogromna (szczególnie recepcja i call center). Nie zdążysz zapamiętać czyjegoś imienia a już zostaje zwolniony. Jeśli nie masz innej pracy to wybór ok, ale absolutnie nie rezygnuj z dotychczasowej jeśli masz zamiar przejść do Babka Medica. (usunięte przez administratora) Jeśli twoja funkcja będzie wymagała bezpośredniego kontaktu z tą osobą, to z całego serca odradzam!
14
MatkaCześkaPajkerta 2016-03-03 23:25:29
P.S. Zasada jest prosta : ryba psuje się od głowy.
8
MatkaCześkaPajkerta 2016-03-04 17:07:30
Jakby ktoś nie wiedział to przypominam, ze : " W 80 % zarządzanie to zatrudnianie właściwych ludzi, pozostałe 20% to zostawienie ich w spokoju żeby mogli robić co do nich należy "
7
babka 2016-05-17 10:11:55
Każdemu kto zastanawia się nad pracą w BM odradzam z całego serca. Rotacja jest przeogromna, pracownicy co chwile się zwalniają. Pracy jest mnóstwo, wymagają stawania na głowie żeby wszystko ogarnąć. Porażka.
4
Były pracownik 2016-05-20 11:06:51
Jestem rozczarowany pracą w Babka Medica, atmosfera szczucia pracownika na pracownika, szukanie wszelkich najdrobniejszych przewinień aby tylko nie wypłacić premii czy pensji, oszukiwanie w godzinach pracy, i bardzo złe traktowanie zarówno przez "Właścicieli" jak i ich rodzinę bo warto zaznaczyć że Babka Medica to firma rodzinna i nikt nie ma szans na awans czy lepsze stanowisko o ile nie jest spokrewniony z rodzina Właścicieli.
Najgorsza sytuacja jest na Recepcji, dziewczyny są zastraszane i mobbingowane przez kierowniczkę recepcji a ta robi wszystko by przypodobać się Właścicielom.
Atmosfera, niskie zarobki, brak możliwości awansu i słabej jakości usługi medyczne które pokazują jak wygląda sytuacja tej "Firmy", odradzam każdej rozsądnej osobie pracę w tej Firmie i radzę poszukać czegoś naprawdę porządnego bo w Babka Medica można tylko nabawić się choroby i nic więcej.
15
Zostaw swoją opinię o Babka Medica Sp.j. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Babka Medica Sp.j.