Sal-Med Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Łódź

Opinie o Sal-Med Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Ratwonik 2016-01-27 09:54:27
SAL MED we Wrocławiu na Kraszewskiego , ludzie to złodziejska firma nazywająca sie prywatnym pogotowiem ratunkowym, szefem jest Aleksander a kierownik to Tomek, najpierw zapraszają na rozmowe w sprawie pracy, przychodzi sie na dyżury 24 godz. a pozniej nie płacą, cały dzien i noc sie jezdzi, auta w stanie krytycznym, a tankowane sa z buza podstawionego koło bazy gdzie znajduja sie karetki i baza na KRASZEWSKIEGO w szpitalu psychiatrycznym, prowadzacy firme to normali wałkowicze opierajacy sie na złodziejstwie, ciagle ktos odchodzi i ciagle ktos przychodzi, nie wypłacaja zadnych pieniedzi a ludzie maja nawet przepracowane po 10 dyzurów gdzie na godz. proponowali 12zł. Jesli ktoś moze niech doda opinie, zeby przestrzec innych przed złodziejami. Wiem, że ktoś poczynił kroki aby sprawę skierować do prokuratuny, inspekcji pracy i urzedu kntroli medycznej, bowiem, w tym pogotowiu uzuwany jest sprzed bez paszportow a stan udzielanej pomocy podczas transporu daje duzio do zyczenia.
3
Były pracownik 2016-06-18 11:24:29
Prezes krętacz, oszust i złodziej! Wypłaty jeśli tylko były to opóźnione, na pracowników nakładane wymyślone kary, same stawki dramatyczne! Baza tej pseudofirmy to kraszewskiego, w zalanych, śmierdzącej piwnicy. Brak podstawowych warunków sanitarnych, o wyposażeniu karetek nie mówiąc, bo go nie było. Brak środków czystości do karetek, odpady medyczne leżą miesiącami na bazie. Zatrudnienie przypadkowi ludzie, bez wykształcenia medycznego. Praca od 8 do późnych godzin nocnych, bez przerw na obiad. Robiło się po 15 zleceń dziennie, dźwigając po pacjentów po 140 kilo, bez szans na pomoc od innego zespołu (bo na cały wrocław były ich dwa). Proszę się wystrzegać kontaktu z tą firmą oraz korzystaniu z jej usług!.
2
Zostaw swoją opinię o Sal-Med Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Łódź
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sal-Med Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej