Instytut Spawalnictwa

Gliwice

Opinie o Instytut Spawalnictwa

rogal 2014-05-29 20:06:06
witam robiłem kurs inspektora iwi-c instytucie w gliwicach nie profesjonalne podejcie do kursantów olewka totalna dla tego osrodka liczą sie tylko pieniadze i to nie male nie polecam pozdrawiam
2
krzywy 2014-05-29 20:13:25
potwierdzam (usunięte przez administratora) oblewaja kursantów nie polecam osrodka
5
banan 2014-10-21 11:44:32
Tak w I.S.z lekka ręką uwalaja kursantów. Testy są dziwne
1
maciek 2015-05-15 14:59:48
widzę, że opinie są tylko negatywne, ale ludzi którzy oblali egzaminy - to normalne. Ja ukończyłem wiele kursów w IS i dzięki temu teraz dobrze zarabiam, więc z całą odpowiedzialnością mogę polecić. Wszystkie papiery są honorowane i to na arenie międzynarodowej. Pozdrawiam
pionek 2016-02-17 00:59:13
z pozycji monopolisty mają ludzi w dupie totalny brak szacunku
2
xXx 2016-09-03 22:43:27
Witam - trafiłem na tą stronę przypadkowo ale postanowiłem zabrać głos.
Ja zdałem kilka szkoleń w IS ale moja ocena tego ośrodka jest jak najbardziej negatywna, oto argumenty:
- Na szkoleniach bardzo słabej jakości materiały lub po prostu ich brak. Jeżeli nie zadbasz o wiedzę sam to nie widzę możliwości aby przychodząc do ośrodka zielonym wyjść po szkoleniu oświeconym - będziesz wiedział ostatniego dnia tyle samo co pierwszego. (Jedynie Panowie z RT i UT trzymają poziom, pozdrawiam)
- Jeżeli już są materiały lub prezentacje to normy przytoczone w nich są nieaktualne od lat.
- Za dużo zajęć się nie odbywa lub przychodzą osoby z przypadku na zastępstwo - zajęcia w takich przypadkach są nie na temat lub po prostu pokazują starą prezentację.
- Zajęć praktycznych praktycznie brak, czasami tylko jakiś slajd lub zdjęcie, reszta to samo słowo mówione i pisaki na tablicy.
- Pytania na egzaminach są jak to określił Kolega Banan dziwne, trzeba uważnie czytać. W testach są pytania o normy nieaktualne a ucząc się czegoś powinniśmy poznawać stan prawny aktualny.
- Generalnie cieszę się że mam już wszystkie szkolenia jakie mi są potrzebne do wykonywania zawodu i już nie będę się szkolił w IS. Jak zauważył Kolega Pionek są monopolistami ale nie we wszystkich szkoleniach i nie na każdy level.
2
Zostaw swoją opinię o Instytut Spawalnictwa - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Spawalnictwa