Jarzębowski Eugeniusz Lekarz Ginekolog-Położnik

Lublin

Opinie o Jarzębowski Eugeniusz Lekarz Ginekolog-Położnik

pacjentka 2013-03-29 23:31:49
Stwierdził poronienie i nie zlecił badania usg. Okropny lekarz. Rutyniarz. Należy omijać go z daleka.
2
pacjentka 2013-05-06 10:36:08
Przyszłam z polecenia koleżanki, która twierdziła, że to najlepszy lekarz u jakiego była. Na początku był miły, dopóki nie powiedziałam co mi dolega. Zanim mnie zbadał odebrał kilka (jeśli nie kilkanaście) telefonów, a ja siedziałam w gabinecie i czułam się jak intruz. Potem skwitował, że w moim wieku, ciągłe bóle i krwawienia międzymiesiączkowe są normalne i zwyczajnie mnie zbył. Zwykły rutyniarz!
1
niezadowolona pacjentka 2013-06-05 13:03:52
Ten lekarz sprawia wrażenie bardzo rozkojarzonego, zaprzecza sam sobie, na jednej wizycie twierdzi, że coś jest mało istotne, a na kolejnej że to bardzo ważne. Ciągle przerzuca stosy dokumentów i niczego nie może znaleźć. Zapomina się, kilka razy pyta o to samo, nie angażuje się. Czy jest miły - raczej uśmiecha się, ale to normalne, w końcu przyjmuje prywatnie, ale to chyba najmniej istotne. Odradzam, zwłaszcza jeśli chodzi o prowadzenie ciąży!!!!
1
czarna 2015-05-19 09:50:46
Jest zwykłym ochydnym babiarzem,nie umie utrzymac rąk przy sobie klei sie do kazdej młodej dziewczyny. Zależy mu tylko na jednym a nie na karjerze zawodowej.
3
Zniesmaczona była pacjentka 2015-06-12 10:41:59
Wreszcie któraś z pacjentek odważyła się napisać kilka słów o tym podstarzałym pseudolekarzynie, bo chyba prawdziwy lekarz się tak nie zachowuje. Wszystkich lekarzy obowiązuje Kodeks Etyki Lekarskiej, a co za tym idzie-jakieś minimum moralności, przestrzegania praw człowieka i dbania o godność zawodu lekarskiego tego pana też powinny obowiązywać.
3
bardzo zadowolona pacjentka 2015-11-25 19:39:10
Chodzę do dr Jarzębowskiego od ponad 25 lat. Nigdy nie pomyślałam, żeby zmienić lekarza. Przede wszystkim dlatego, że jest bardzo życzliwy, uprzejmy, delikatny. Zawsze cierpliwy i wyrozumiały, godny polecenia.
4
Zostaw swoją opinię o Jarzębowski Eugeniusz Lekarz Ginekolog-Położnik - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jarzębowski Eugeniusz Lekarz Ginekolog-Położnik